Barcode: 0041512092275
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 340.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 8.0 g |
| Fiber | 26.0 g |
| Proteins | 24.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Green split peas.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Insalata per riso senza olio
Ponti
C NOVA 3
Pasta life
A NOVA 4
Olive nere intere in salamoia
Ponti
C NOVA 3
Il piccante del nonno Peperoncino franto
Handmade forte & gentile Abruzzo
Zero Olio Carciofi Pepe e Limoni
Ponti
C NOVA 4
Tomates séchées sans huile
Ponti
C NOVA 4
Olive nere denocciolate in salamoia
Ponti
C
Carciofi
Ponti
C NOVA 3
Tomates sechees
Ponti
E NOVA 3
Funghi Ponti Zero Olio
Ponti
C NOVA 4
Olive verdi snocciolate
Ponti
D
Thé yellow label
Lipton
B NOVA 4