Barcode: 0012000019258
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 20.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 5.0 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Water, sugar, citric acid, sodium polyphosphates (to protect flavor), green tea, natural flavor, ascorbic acid (vitamin C), potassium sorbate (preserves freshness), phosphoric acid, acesulfame potassium, vitamin A, calcium disodium EDTA (to protect flavor), citrus pectin.
Additives
e202
e330
e338
e385
e440
e452
e452i
e950
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sparkling Red Grape (Bel Normande Brand)
bel normande,เบล นอร์มังดี
E NOVA 4
Wawa, Hot Chocolate, 24 Oz
Wawa
B
Starbucks, Youthberry White Tea, Grande
Starbucks
B
VICHY CELESTINS Eau Minérale Naturelle Gazeuse 1.15L
Vichy celestins
A NOVA 1
Choco quick
NOVA 3
Taco Bell, Prosecco Sparkling Wine
Taco Bell
C
Zaxby's, Fanta Cherry, 12 Oz
Zaxby's
C
Burger King, Dr Pepper, 20 Fl Oz
Burger King
B
VICHY CELESTINS Eau Minérale Naturelle Gazeuse 0.50 L
Vichy,Vichy Célestins
A NOVA 1
Starbucks, Royal English Breakfast Tea, Grande
Starbucks
B
Vichy
Vichy Célestins
A NOVA 1
Supercassis
Vedrenne
NOVA 3