Barcode: 0851731002616
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 31.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.7 g |
| of which sugars | 7.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, raw honey, natural flavor, citric acid, green tea.
Additives
e330
Related Products in Beverages
Jus De Noni Pur
Gse
B
KBAC
Monolith
D NOVA 4
halfvolle Kefir mild
ÖING
B NOVA 1
Buratino
Buratino
E NOVA 4
Kwas Taras
C NOVA 4
Kefir aromatisé
Milram
D NOVA 4
Natahtaria
Natakhtari
E NOVA 4
Russischer Kwass
Steinhauer
D
Migros Sélection - LASSI MANGO
Migros Sélection
E NOVA 4
Chi-Cafe balance
Chi-Cafe
NOVA 4
Kwas Monastirskiy
Monolith
D NOVA 4
KWAS
Steinhauer
D NOVA 4