Barcode: 0838128470241
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 25.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 6.7 g |
| of which sugars | 6.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Premium brewed green and black tea using filtered water, cane sugar, honey, citric acid, natural flavors, ginseng extract.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Toast complet intégrale
OLIVER'S TOAST
A NOVA 3
Toast Clair
C NOVA 4
Hörnli
M-Budget, Migros
A NOVA 1
Penne
M-CLASIC
A NOVA 1
Toast Rustico Foncé
MClassic,Migros,Jowa
C NOVA 3
Pain tessinois
Migros
C NOVA 3
Krustenkranz
Migros
D
Baguettes
M Budget
C NOVA 4
Spirals Pasta with durum wheat semolina
M-Budget, Migros Budget
A NOVA 1
Bretzel de Sils avec beurre
Anna's Best
E NOVA 4
Le Croquant
Pain Création,Jowa,Migros
D NOVA 3
Apero
Migros
C NOVA 4