Barcode: 20564797
Green tea sencha
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
made in germany
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
thé vert
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kokosöl nativ
DmBio, dm
E NOVA 2
Orientalischer Aufstrich - Rote Linsen
DmBio
C NOVA 4
Tofu mandel nuss
DmBio
D
Spinat&Lupine Aufstrich
DmBio
B NOVA 3
Bourbon Vanille gemahlen
DmBio, dm
NOVA 1
Räuchertofu
DmBio, dm
A NOVA 3
Espresso gemahlen
DmBio, dm
B NOVA 1
Grünkohl tomate
DmBio
C NOVA 3
Tofu natur
DmBio, dm
A NOVA 3
Gemüseaufstrich Süsskartoffel Karotte-Zuchini
DmBio, dm
C NOVA 3
Soja Granulat-Schnetzel Extra fein
DmBio
A NOVA 1
Curry mild
dmBio,dm
NOVA 3