Barcode: 5010251604792
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Green tea (100%)
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
PF Chang's, Orange Juice, Kids
PF Chang's
E
Papa John's, Wild Cherry Pepsi Real Sugar, 2 Liter
Papa John's
E
Baskin Robbins, Vanilla Milkshake, Large
Baskin Robbins
B
Olive Garden, Michelob Ultra
Olive Garden
Tim Hortons, Original Frozen Lemonade, Small
Tim Hortons
C
Tim Hortons, Iced Latte, Small
Tim Hortons
B
TGI Friday's, Ultimate Frozen Margarita Strawberry Swirl
TGI Friday's
E
Jamba Juice, Acai Super Antioxidant Smoothie, Small
Jamba Juice
E
Steak 'N Shake, Coffee, Brewed Decaffeinated
Steak 'N Shake
B
Red Robin, Cookie Magic Milkshake, Monster
Red Robin
E
Captain D's, Sweet Tea, Kids
Captain D's
C
Long John Silver's, Mountain Dew, Kids, 12 Fl Oz
Long John Silver's
C