Barcode: 0072036018755
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 33.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.8 g |
| of which sugars | 8.8 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, sugar, brewed green tea, natural raspberry extract, citric acid, potassium sorbate.
Additives
e202
e330
Related Products in Beverages
Eau minérale
A NOVA 1
Spuma Vera Bionda LT 1 5
San benedetto
NOVA 4
Estate zero
Ferrero
C NOVA 4
San Benedetto Chinotto LT
Acqua Minerale San Benedetto S.p.A.
D NOVA 4
Acqua Panna
san pellgrino
A
S. benedetto Gassosa Pet ML. 1500
San benedetto
D NOVA 4
Latte fermentato agli agrumi
Unes, il viaggiator goloso
E NOVA 4
Kefir bianco
Unes, il viaggiator goloso
B
Pelmo-soda Grapefruit Soda
E NOVA 4
Kefir di latte
Unes
B
Gazzosa Zero
Unes, Unes Maxi
C NOVA 4
S. benedetto Sanguinella Pet ML. 1500
San Benedetto
D NOVA 4