Barcode: 0864305000185
Green thai coconut curry
by Yai's Thai
Labels
no gmos
non gmo project
Categories
Available in
united states, world
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 140.0 kcal |
| Fat | 12.3 g |
| of which saturated | 7.9 g |
| Carbohydrates | 5.3 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | 0.9 g |
| Proteins | 1.8 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Coconut milk green bell pepper shallots 100% lime juice garlic basil high oleic - sunflower oil lemongrass jalapeno peppers organic gums (acacia, guar) galangal root sea salt lime leaves coriander
Related Products in Condiments
Ketchup hot
Kotlin,Maspex
D NOVA 4
Sos Spaghetti
ŁOWICZ
C NOVA 4
Ketchup pikantny
Kotlin
D NOVA 4
Ketchup Łagodny
Madero,Biedronka
D NOVA 4
Ketchup łagodny
Kotlin
C NOVA 4
Sos BBQ
Kotlin
D NOVA 4
Kotlin Ketchup Premium
Kotlin, Maspex
D NOVA 4
Ketchup z truskawką
Kotlin,MW FOOD
D NOVA 4
Sos Spaghetti
Łowicz
C NOVA 4
Ketchup łagodny
Kotlin,MW Food
D NOVA 4
Salad
Lisner
C NOVA 4
Kotlin ketchup pikantny
C NOVA 4