Barcode: 0074234892007
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 17.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.0 g |
| of which sugars | 1.7 g |
| Fiber | 1.7 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
Green spanish tomatoes (tomatillos), water, salt, sugar, citric acid, spices.
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Instant Noodles Chicken
Noodlicious
NOVA 4
Chicken
Mr Noodles, Pran -Mr.Noodles
NOVA 4
Guava - Boisson à base de Goyave
Pran
E NOVA 4
Fruit cocktail
Pran
E NOVA 4
Jus de pommes et fraises NON -asteurisé
Verger Larivièere
D NOVA 3
Kimchi
Wang Korea
B NOVA 4
Green Beans
Pennrose Farms Llc
A NOVA 1
Nouilles Instantanées : Bœuf
Noodlicious
Soupe Noodles Beef
Pran
NOVA 4
Organic extra virgin olive oil
B NOVA 2
Mr Noodles
Clover valley, preserves, strawberry
Clover Valley
D NOVA 4