Barcode: 0071430009659
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 15.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 3.0 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Iceberg lettuce, romaine lettuce, carrots, red cabbage.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
84 MUSSELS BUTTER PARSLEY 2.6" x 1.3"
NOVA 3
84 MUSSELS BUTTER 2.6" x 1.3"
NOVA 3
84 half moon puff pastry dippers 2.4"
NOVA 4
84 LITTLE EDIBLE SPOONs 1.4" X 3"
NOVA 4
90 round puff pastry tartlets 1.8"
NOVA 4
300 mini baba butter with cup 1.4"
NOVA 3
480 mini star shaped patty shells
NOVA 4
135 fluted shell round neutral 3.25"
NOVA 4
ETUI TARTELETTES 9pcs PIDY US
NOVA 4
264 mini fillo cups 1.5"
NOVA 4
144 roules 1" sg
NOVA 4
56 PUFF PASTRY MINI HORN 1" x 2"
NOVA 4