Barcode: 0040232236181
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 390.0 kcal |
| Fat | 10.2 g |
| of which saturated | 2.5 g |
| Carbohydrates | 54.2 g |
| of which sugars | 15.3 g |
| Fiber | 3.4 g |
| Proteins | 6.8 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Unbleached wheat flour, granulated sugar, whole eggs, butter, water, canola oil, all natural chocolate, yeast, dutch coco, milk powder, sea salt.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Ratatouille provençale
Jean Martin
A NOVA 3
Ratatouille miel & raisins
Jean Martin
B NOVA 3
Ratatouille au miel
Jean Martin
B NOVA 3
Ratatouille fenouil & vin blanc
Jean Martin
B NOVA 3
Ratatouille Sélection de 5 baies
Jean Martin
B NOVA 3
Riste d' Aubergine
Jean Martin
B NOVA 3
Ratatouille Provençale
Jean Martin
A NOVA 3
Piperade au piment d'Espelette AOP
Jean Martin en Provence
A NOVA 3
Aubergine a la parmesane
Jean Martin
C NOVA 3
Ratatouille à la provençale
Jean Martin
A NOVA 3
Aubergines cuisinées à la tomate et au basilic
Jean Martin
A NOVA 3
Riste d'aubergine
Jean Martin
B NOVA 3