Barcode: 0810137461908
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 327.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 65.4 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 32.7 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Natural flavors, citric acid, stevia leaf extract (Reb A)
Additives
e330
e960
Related Products in Dietary Supplements
Men's Daily Vitamin
Up & Up
A NOVA 4
Chocolate Whey Protein
Wegmans
NOVA 4
Protein Bars Blueberry
Good & Gather,Target
B NOVA 4
Collagen Peptides
Open Nature
Liquid water enhancer cherry
Target Stores
A NOVA 4
Blueberry Protein Bars
Good & Gather
NOVA 4
Pasture Raised Whey Protein Powder
Wegmans
NOVA 4
Organic Plant Based Protein Powder
Wegmans Organic, Wegmans
NOVA 4
Chocolate Chip Cookie Dough Protein Bar
Kirkland Signature
NOVA 4
Peanut Butter & Dark Chocolate Protein Chewy Bars
Great Value
NOVA 4
Plant Based Protein Powder Vanilla
Open Nature
NOVA 4
Plant-Based Protein Powder Chocolate
Open Nature
NOVA 4