Barcode: 0813121024288
Greens Wellness Smoothie
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 57.4 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.8 g |
| of which sugars | 8.5 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 0.7 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
APPLE JUICE, BANANA, AVOCADO PULP (AVOCADO, CITRIC ACID), SPINACH, KALE, CELERY JUICE, CUCUMBER JUICE, LEMON JUICE, CHICORY FIBER, VITAMIN C (ASCORBIC ACID, NATURALLY SOURCED), SPIRULINA EXTRACT
Allergens
banana
celery
Additives
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Sinaasappelsap
gwoon
C NOVA 1
Amandel drink
Melkan
B NOVA 4
Sinaasappelsap met vruchtvlees
Gwoon
C NOVA 1
Regular
First Choice
E NOVA 4
Sinas
Gwoon
E NOVA 4
Soja drink original
Melkan
B NOVA 4
bosvruchten zappie
Gwoon
E NOVA 4
Bosvruchtensiroop
gwoon
NOVA 4
Refreshing powerdrink
Energy slammers
E NOVA 4
Kefir
Melkan
B NOVA 1
Bosvruchten Siroop 0%
gwoon
NOVA 4
Orange Zero Sugar
Gwoon
C NOVA 4