Barcode: 0070625780151
Greenway, Berry Smoothie
Processing
NOVA 4
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 68.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 16.3 g |
| of which sugars | 12.3 g |
| Fiber | 2.2 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic apple juice concentrate, organic banana puree, organic blueberry puree, organic blackberry puree, chicory root extract, organic lemon juice concentrate, natural flavor, puree carrot juice concentrate.
Related Products in Beverages
Bionade Lemon-Bergamot
Bionade
C NOVA 4
Früchtezauber Apfel Teegetränk, Apfel
Krüger Family
E NOVA 4
Clausthaler Alkoholfrei
Clausthaler
Karamalz
Eichbaum
D NOVA 4
Choco quick
Krüger
NOVA 4
Clausthaler Naturtrüb Alkoholfrei
Naturtrüb
C NOVA 4
fresubin
Fresubin Kabi
C
Clausthaler
Clausthaler
C
Kombucha mojito
Solevita
C NOVA 4
Stuttgarter Hofbrau-beer-500ml-germany
Stuttgarter Hofbräu
Préparation en Granulés pour boisson cacaotée
Carrefour, Krüger, Sans marque
NOVA 4
Brinkhoff's - Alk. 0,0 frei
Brinkhoff's
B NOVA 4