Barcode: 5601312145042
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 120.0 kcal |
| Fat | 10.0 g |
| of which saturated | 7.1 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.7 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Leite gordo pasteurizado, nata (contém leite), leite em pó magro, fermentos lácteos.
Related Products in Dairies
yoghurt griekse stijl naturel 10% vet
zuivel meester,Zuivelmeester
C NOVA 1
Jong
Ok€
D NOVA 3
houdbare volle melk - Melkan
Melkan
C NOVA 1
Halfvolle kwark
Melkan
C NOVA 4
Halfvolle kwark
Melkan
B NOVA 4
Magere Franse Kwark
Melkan
NOVA 3
Halfvolle Melk (houdbaar)
Deen
B
Smeerkaas 48+ Naturel
Bon Appetit
E NOVA 4
houdbare lactosevrije halfvolle melk
Melkan
B NOVA 1
Volle kwark
Melkan
C NOVA 4
Verse slagroom
Melkan
D NOVA 4
Karamel vla
Melkan
C NOVA 4