Barcode: 3850334113740
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 49.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 8.8 g |
| of which sugars | 4.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Osvežavajuće piće s okusom grejpa 54 % (voda, glukozno-fruktozni sirup, sok od grejpa od koncentriranog soka 1,7 %, sok od naranče od koncentriranog soka 1,5 %, sok od limuna od koncentriranog soka 0,7 %, ugljični dioksid, kiselina: limunska kiselina; prirodna aroma limuna s ostalim prirodnim aromama, regulator kiselosti: magnezijevi karbonati; stabilizatori: pektini, brašno sjemenke rogača), lager pivo 46 % (voda, ječmeni slad, kukuruzna krupica, ječam, hmelj).
Additives
e290
e330
e440a
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Strawberries & Creme Coconutmilk Beverage
Vita Coco
C NOVA 4
Probiotic Drinkable Nonfat Yogurt - Raspberry
Siggi's,The Icelandic Milk And Skyr Corporation
B NOVA 4
Vita Coco Pressed
Vita Coco
C NOVA 4
non-dairy coconut beverage
Vita Coco
B NOVA 4
Coconut Water
Vita Coco
NOVA 3
Premium Tonic Water Light
Fever-Tree
C NOVA 4
coconut water with pineapple
Vita Coco
B NOVA 1
Organic Coconut Water
All Market Inc., Vita Coco
B NOVA 3
Madagascan Cola, Madagascan
Fever-tree
D NOVA 4
Siggi's plain drinkable yogurt
Siggi's
B NOVA 1
Smoky Ginger Ale, Smoky
Fever-tree
E NOVA 4
Coconut Water With Pressed Coconut
Vita Coco
B NOVA 4