Barcode: 8601500122166
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 90.7 kcal |
| Fat | 5.2 g |
| of which saturated | 3.4 g |
| Carbohydrates | 8.6 g |
| of which sugars | 8.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Jogurt sa prerađevinom od jagode, 7,1% jagode u proizvodu Sastojci: jogurt sa 9% mlečne masti (pasterizovano mleko, jogurtna kultura), prerađevina jagode 17% (šećer, jagoda 42%, hidroksipropildiskrobfosfat, zgušnjivači: pektin i karuba guma, antioksidans: askorbinska kiselina, aroma, boje: betanin, karoteni)
Additives
e162
Related Products in Dairies
Danone Danonino Branzica De Vaci Cu Caise Si Capsuni 4X50 G
danone
NOVA 4 Eco-Score B
Queso rallado parmesano
Extra Sapori d'Italia
D NOVA 3 Eco-Score C
Salad cheese
Carrefour
E NOVA 3 Eco-Score C
Serek puszysty naturalny Łaciaty
Laciaty, Mlekpol
D NOVA 4 Eco-Score C
Spécial pâtes
Carrefour
C NOVA 3 Eco-Score C
Cream Cheese
Almarai
C NOVA 4 Eco-Score D
LA Raclette classique
Carrefour
D NOVA 4 Eco-Score B
Activia
Activia
C NOVA 4 Eco-Score A
Emmental Râpé Fondant
Carrefour
C NOVA 3 Eco-Score C
Fromage à Pâte Dure
FROMAGIO
D Eco-Score D
Łaciaty serek śmietankowy
Łaciate,Mlekpol
D NOVA 4 Eco-Score C
3 FROMAGES Maasdam - Emmental - Mozzarella
Carrefour
C NOVA 3 Eco-Score C