Barcode: 3760267051241
Grelots aux noix
by Mont Charvin
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 482.0 kcal |
| Fat | 39.2 g |
| of which saturated | 14.2 g |
| Carbohydrates | 0.9 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 31.5 g |
| Salt | 4.4 g |
Ingredients
Maigre et gras de porc (origine FRANCE), _noix_ (8.2%), sel de Guérande, sel fin, épices, dextrose, nitrite de sodium, ferments. Traces éventuelles de Lactose
Allergens
nuts
Additives
e250
Related Products in Meats And Their Products
Creminelli artisan deli prosciutto cotto italian style ham
C NOVA 4
Koch's Turkey, Turkey Burgers
Koch's Turkey Farm
A NOVA 1
Extra firm tofu smoked five spice
A NOVA 3
Chicken mid joint wing
C NOVA 4
Creminelli artisan deli cooked capicola
D NOVA 4
Cajun style sausage
E NOVA 4
Harbor sausage, chinese brand pork sausages
Harbor Sausage
E NOVA 4
Pulled chicken with bourbon bbq sauce
D NOVA 4
Prosciutto
E NOVA 3
Turkey Nuggets
Koch's
A NOVA 4
Pulled Chicken
Jim Beam
D NOVA 3
Uncured Canadian Bacon
Fra' Mani Handcrafted Salumi
D NOVA 3