Barcode: 3701002406230
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 358.0 kcal |
| Fat | 28.0 g |
| of which saturated | 17.0 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 2.5 g |
Ingredients
Lait (origine : Chypre) pasteurisé de brebis, sel, menthe, présure non animale.
Allergens
milk
Related Products in Dairies
Mozzarella
Trader Joe's
D NOVA 3
Milk Chocolate Variety
Snack pack
NOVA 4
Fruity Pebbles Pudding
Snack Pack
C NOVA 4
Melting Cheese
E NOVA 4
Banana Cream Pie
Snack pack
C NOVA 4
Vanilla
Snack pack
C NOVA 4
Star dairy, parmesan cheese
Star, Weyauwega Star Dairy Inc.
D NOVA 4
Cheddar bacon
Deans
NOVA 4
Weyauwega, Shredded Mozzarella Cheese
Weyauwega Star Dairy Inc.
D NOVA 3
Pudding Butter Scotch
Snack Pack
C NOVA 4
Extra sharp cheddar cheese
D NOVA 3
Grated romano cheese
E NOVA 3