Barcode: 8718452841677
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 314.0 kcal |
| Fat | 25.5 g |
| of which saturated | 18.0 g |
| Carbohydrates | 2.0 g |
| of which sugars | 2.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 19.0 g |
| Salt | 2.7 g |
Ingredients
Gepasteuriseerde MELK, gepasteuriseerde schapenMELK, gepasteuriseerde geitenMELK, zout, vegetarisch stremsel, munt
Related Products
Amandes saveur fumees
Starbucks
NOVA 4
PECAN NUT MIX
snacks of the world
D NOVA 3
Mitsuba Thai Chilli Crackers
Mitsuba
E NOVA 4
Cacahuètes enrobées genre anciens Treets
Choco Moment, distribué par Lidl
E NOVA 4
Cashew Nuts Unsalted
Snacks of The World
E NOVA 3
Dark Chocolate Almonds
Choco Moment
E NOVA 4
chocolate hazelnut mix
CHOCO MOMENT
E NOVA 4
Chocolate almond mix
Choco Moment
E NOVA 4
Milk Chocolate Peanut Clusters
Choco Moment
E NOVA 4
Milka chocolate coconut clusters
Choco Moment
E NOVA 4