Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 183.0 kcal |
| Fat | 7.1 g |
| of which saturated | 1.8 g |
| Carbohydrates | 21.0 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 7.1 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
Pitaleipä 31 % (VEHNÄJAUHO, vesi, sokeri, hiiva, suola, OHRAMALLAS), Babaganoush (munakoiso, kikherne, rapsiöljy, sitruunamehu, SEESAMIPASTA, suola, vesi, muunnettu perunatärkkelys, valkosipuli, cayennepippuri, säilöntäaine (E202, E211), chilijauhe), suippokaali (valkoinen, punainen), halloumijuustokuutio 10 % (pastöroitu MAITO (lehmä, lammas, vuohi), suola, mikrobiologinen juoksute, minttu, laktaasi ), pinaatti, puolikuivattu tomaatti, kevätsipuli, persilja, rapsiöljy, sitruunamehutiiviste, vesi, kuivattu sipuli, chili, kuivattu valkosipuli, suola, säilöntäaineet (E202, E224 (SULFIITTI]]
Additives
Related Products in Meals
Ravioli Ricotta Épinards
Marque Repère
Papa John's, Chicken Bacon Ranch On Pan Crust, 1 Slice
Papa John's
Garbure Béarnaise Bio
Le Vieux Chêne
Piperade Béarnaise
Le Vieux Chêne
Ravioli brousse fraiche
Maison Bonini
Red Robin, Reds Chili Chili, Cup
Red Robin
Mini gratin pommes de terre - champignon
Marque Repère, Côté Table
Round Table Pizza, King Arthur Supreme On Skinny Crust, Large
Round Table Pizza
Ravioli brousse fraîche
Cassoulet
Les Mijotés de l'Abbaye
Ravioli chevre et miel de fleurs
Confit de canard du Sud-ouest
Le vieux chêne