Halloween Mallows
Labels
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 338.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 82.0 g |
| of which sugars | 71.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ct)tnnosi, e,eluuna altnnenlciie ((ii lino), 0.7 (deliftcante: pcc,une: acidificante: acido citnco: coéolatove dell actdltà: Citrati di sodi0), aron)a, colorantll curc(llùllna, coccilliglla, carbone vegetale. bene dopo l'uso. Conservare in luogo fresco ed consunnarsl preferiblltnente entro fine On confeztone Ilitegla): vedere retro. Prodotto ln Belgo. FR/BE Ingredlents: Sirop de glucose-fructose, sucre, eau, dextrose, gélatine, 0, 7 % garniture (gélifiant: pectines; acidifiant: acide citrique; correcteur d'acidité: citrates de sodium), arôtne, colorants: curculi)tne, carnuns, charbon végétal
Additives
Related Products in Snacks
Gummi Red Raspberries Flavored Sweets, Gummi Red Raspberries
Holiday
Holiday Pantry, Snacktime Gummi Red Raspberries
Fairway Foods Inc.
Snacktime gummi fish
Fairway Foods Inc.
Holiday Pantry, Fall Gummi Worms
Fairway Foods Inc.
Chocolate Peanut Caramel Clusters, Chocolate Peanut Caramel
Holiday
Holiday Pantry, Sour Gummi Bears
Fairway Foods Inc.
Marshmallow crispy bites snack cup
Fruit Slices Flavored Snack Time Sweets Candy, Fruit Slices
Holiday stationstores
Traditional italian panettone holiday cake, traditional
Pinon pignolia nuts
Sweets Snack Time Gummi Bears Candies, Sweets
Holiday stationstores