Barcode: 4056489531333
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 323.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 73.0 g |
| of which sugars | 46.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.6 g |
| Salt | — |
Ingredients
056489 531333
Related Products in Snacks
Minis Classic
Isbjørn Is
E NOVA 4
Pære & Jordbær saftis med melkesjokolade
Isbjørn Is
C NOVA 4
Dobbel Bringebær og granateple
Isbjørn Is
E NOVA 4
Solbolle
Coop Norge, Gomann
D NOVA 4
Seigmenn
Coop
E NOVA 4
Raskt & Enkelt Ferdigstekte Vafler 2stk
Coop,Kakemesteren
C NOVA 4
Lofoten Tørrfisksnacks Original 30g
LOFOTPRODUKT AS
D NOVA 3
Dobbel Marshmallows og peanøtter
Isbjørn Is
E NOVA 4
Telegramkake
Coop, Goman bakeriet, Coop ASA
D NOVA 4
Potetchips Paprika
X-tra,Coop,Sørlandschips
D NOVA 4
Minis Kokos og Chips
Isbjørn Is
E NOVA 4
Gulerotkake
Ciop
E NOVA 4