Barcode: 0070896376428
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 375.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 50.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
a, proleima g-1e ugredieugar, corn starch, dextrose, pdimol slinhesium stearate, soy lecithin, confe re co od wax, gum arabic, artificial flavor. e3. re 40 lake, yellow 5 lake, blue 1 lake, b ains: soy that also processás
Allergens
soybeans
Additives
e102
e133
e322
e322i
e414
Related Products in Festive Foods
Calabaza de Halloween
Hacendado
E NOVA 4
Calendario de adviento
E NOVA 4
Calendrier dragon ball super
E NOVA 4
Caramelos candies Halloween
Intervan
E NOVA 4
Calendrier de l'avant Pokemon
E NOVA 4
Calendario de adviento
miguelañez
E NOVA 4
Calendrier de l'avent LOL surprises
LOL SURPRISE
E NOVA 4
Calendrier de l'avent
E NOVA 4
wine
lussory
B
Gallina de chocolate
Hacendado
E NOVA 4
Calendrier de l’avent
Universal
E NOVA 4
Calendario de adviento con chocolate
E NOVA 4