Barcode: 6924513905598
HALLS EXTRA STRONG
Processing
NOVA 4
Available in
malaysia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 395.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 97.4 g |
| of which sugars | 76.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sugar (54.6%), Glucose Syrup (44.7%), Flavours, Colour INS133) Food additives are of plant and synthetic origins. Keep in a cool & dry place away from direct sunlight EXTRA STRONG MINT F ขอเช
Additives
e133
Related Products
Mini Starbursts unwrapped
Freeze sugarfree mint gum
Wrigley's
C NOVA 4
Wrigley double mint mega pack
Wrigley's
D NOVA 4
Gummies duos, cherry lemonade, double berry & orange green apple
E NOVA 4
Hard candy, wild cherry
E NOVA 4
Butter rum hard candy, butter rum
E NOVA 4
Gummies duos, cherry lemonade, double berry & orange green apple
Wrigley
E NOVA 4
Blue raspberry lemonade, strawberry watermelon duos fruit chews, blue raspberry lemonade, strawberry watermelon
E NOVA 4
Original
E NOVA 4
Blue raspberry lemonade
D NOVA 4