Barcode: 5060868952274
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 482.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 13.0 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 37.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.8 g |
| Salt | — |
Ingredients
Biscuits with a Vanilla Flavour Filling Pain O Fat reduced Cocoa Powder On Invent Glucose Fructose Syrup odum Carbonated (mufer Soya Lecins, Sat Flavourings Antioxidants aty ing cereals containing gluten, see ingredients in bold. May ho contain peanuts & nu yton dred sunlight.
Related Products in Snacks
Hörnchen mit Erdbeerfüllung
Lidl, Kuchenzauber
E NOVA 4
Crisp `N` cake
Gelatelli
E
Rico biscuits musli
Lidl,Tastino
D NOVA 4
Ridanous
Eridanous
E NOVA 4
Mega Bärchen
Sweet Corner
D NOVA 4
Pianka o smaku waniliowym w czekoladzie deserowej
Lidl,Czekolateria
E NOVA 4
ArcyAdvocaat
Mister Choc
Heidelbeer Knödel
Alpenfest style
D NOVA 4
Turrón chocolate con leche avellanas
Dor
E NOVA 4
Turrón chocolate negro avellanas
Dor
E NOVA 4
Aprikosenkekse mit Schokostreuseln
Eridanous, Lidl
E NOVA 4
Turrón de chocolate crujiente con maíz frito
Dor
E NOVA 4