Barcode: 0810121880326
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 700.0 kcal |
| Fat | 50.0 g |
| of which saturated | 50.0 g |
| Carbohydrates | 50.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Mct(medium-chain triglycerides) oil (from coconuts). Tapioca starch
Related Products
Campbell'S, Condensed Soup, Chicken & Stars
Campbell's
C NOVA 4
Campbell& condensed broccoli cheese soup
Campbells
C NOVA 4
Campbells condensed split pea with ham soup
Campbell's
C NOVA 4
Chicken & Starts
Campbell's
C NOVA 4
Tomato Juice
Campbell's
B NOVA 3
Old fashioned condensed soup
C NOVA 4
Traditional
Prego
B NOVA 3
Cream of shrmp soup
C NOVA 4
Campbellscondensed new england clam chowder
Campbell's
C NOVA 4
Campbell'S, Cheddar Cheese Condensed Soup
Campbell's
D NOVA 4