Barcode: 9001475500904
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 93.0 g |
| of which sugars | 75.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Zucker, Glukosesirup. Waldhonig (15%), Säuerungsmittel: Citronensäure, Hibiskus-Extrakt Zubereitung, Salbeiextrakt, Holunderblütenextrakt, Thymianextrakt, natürliche Aromen
Additives
e330
Related Products
Sausainiai Ramunė
Klaipėdos duona
E NOVA 4
Bandelė su varške
D NOVA 4
Duona su saulėgrąžomis
Klaipėdos duona
C NOVA 3
חלב כחוש מרוכז וממותק בתוספת שומן צמחי
טלי
E NOVA 3
Sweetened condensed milk
Iki
E NOVA 3
Palangos močiučių duona
Klaipėdos duona
C NOVA 3
Real Bread
Sausainiai Nida
Klaipėdos duona
E NOVA 4
pynė su aguonomis
Klaipėdos duona
D NOVA 4
White cow evaporated milk
D NOVA 1