Barcode: 4101530007104
Haltbare Fit Milch
Labels
no gmos
ohne gentechnik
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.7 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 5.2 g |
| of which sugars | 5.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
1.09€/L
Related Products in Dairies
حليب طازج
مزون للألبان
E
مزون أب
Mazoon
B
Lowfat Cottage Cheese
Breakstone's
B NOVA 4
Smoked gouda cheese spread
E NOVA 3
Yoplait Griego
NOVA 4
زبادي بالتوت المُشكّل
mazoon
C
Cheddar Cheese
Kraft
E
كاسترد الفانيلا
mazoon
C
Moelleux au chocolat
Alsa
E NOVA 4
مزون أب
mazoon
B
Kraft cheddar cheese
Kraft
E NOVA 4
لبن طازج
mazoon
A