Barcode: 8586008300011
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 124.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 26.1 g |
| of which sugars | 1.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.2 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
brambory (70 %), pšeničná mouka, sůl
Allergens
gluten
Related Products
Petit pain au lait
migros
D NOVA 4
Original Dijon-Senf - scharf
Migros, Reine de Dijon - Migros
E NOVA 3
Tourte flocons
Migros
E NOVA 4
Barretta
Finizza
NOVA 4
tarte à la crème
MIGROS
E NOVA 3
Tranches à la crème
Migros
D NOVA 4
Holzfällerbrot Ruch
Migros,Terrasuisse
C NOVA 3
Tranche framboise
Migros
NOVA 4
Holzfällerbrot Ruch
Migros,Terrasuisse
C NOVA 3
Barretta Prosciutto
Migros
C NOVA 4