Barcode: 6132014100453
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 602.5 kcal |
| Fat | 41.9 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 32.1 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 24.2 g |
| Salt | — |
Ingredients
Pâte de sésame, sucre, Graisse végétale, émulsifiant sin471, Sabonir, acide citrique SIN 330, vanilne, pistaches.
Allergens
nuts
Additives
e330
e471
Related Products in Snacks
Jennie-o, turkey breast sticks, cracked pepper
Jennie-O, Jennie-O Turkey Store Inc.
A NOVA 4
Gummi candy
haribo
D NOVA 4
Jennie-o, smoke house, turkey breast sticks
Jennie-O, Jennie-O Turkey Store Inc.
B NOVA 4
Gold-Bears Gummi Candy
Haribo
E NOVA 4
Jennie-o, portable turkey breast sticks, sweet bbq
Jennie-O, Jennie-O Turkey Store Inc.
B NOVA 4
Jennie-o, turkey breast sticks, cracked pepper
Jennie-O
A NOVA 4
Jennie-o, turkey breast sticks, sweet bbq
Jennie-O, Jennie-O Turkey Store Inc.
B NOVA 4
Jennie-o, turkey breast sticks, sweet bbq
Jennie-O
B NOVA 4
Jennie-o, turkey breast sticks, cracked pepper
Jennie-O, Jennie-O Turkey Store Inc.
A NOVA 4
Jennie-o, turkey brest stick, smoke house
Jennie-O, Jennie-O Turkey Store Inc.
B NOVA 4
Goldbears Gummi Candy
Haribo
D NOVA 4
Jennie-o, turkey breast stick, smoke house
Jennie-O, Jennie-O Turkey Store Inc.
B NOVA 4