Barcode: 4056489306382
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
apple pieces, lemongrass, ribwort plantain, peppermint leaves, nettle leaves, lemon verbena, sage leaves, yarrow, thyme, alchemilla, elderflowers
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Printemps Ete édition limitée
Délisse, Marque Repère
E NOVA 4
Pur jus d'orange avec pulpe format familial
leclerc jafaden
C NOVA 1
Jus d'orange avec pulpe, flash pasteurisé
Marque Repère, Jafaden
C NOVA 1
Jafun Tropical Light
Marque Repère, Jafun
C NOVA 4
Jus d’ananas flash pasteurisé
Marque Repère, Jafaden
C NOVA 1
P'tit déjeuner
Leclerc, P'tit Déli
NOVA 4
Jafun
Marque Repère
E NOVA 4
Jus de fruits
jafaden
D NOVA 1
Orange sans pulpe
Marque Repère, Jafaden
C NOVA 1
JAFUN pomme cassis framboise
LE LECLERC
D NOVA 4
Fruit du verger
Jafaden
C NOVA 1
Vin rosé sans alcool
FESTALIE
NOVA 4