Barcode: 7801875001580
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.2 g |
| of which sugars | 0.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
RAIZ DE JENGIBRE, LEMONGRASS, CÁSCARA DE LIMÓN, LIMON MIRTO.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Soft Mango
SEEBERGER
D
Abricots
Seeberger
D NOVA 1
Cajou-Mangue
Seeberger
D NOVA 1
Noix de Cajou grillées non salées BIO
Seeberger
B NOVA 1
Aprikosen ungeschwefelt
Seeberger
D NOVA 1
Pflaumen
Seeberger
C NOVA 3
Noix du Brésil
Seeberger
C NOVA 1
Bio Cranberries gesüßt
Seeberger
D NOVA 3
Soft Aprikosen
Seeberger
D NOVA 1
Amandes grillées non salées
Seeberger
A NOVA 1
Bio noix du Brésil Fruitée
Seeberger
D NOVA 3
Chips de pommes
Seeberger
D NOVA 1