Barcode: 0817992020110
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 17.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | 3.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
HIBISCUS FLOWER KOMBUCHA CULTURE+* (REVIVE KOMBUCHA CULTURE IS FERMENTED IN A PURIFIED BREW OF: HIBISCUS FLOWERS+[tilde] AND CANE SUGAR+[tilde]), RAW LEMON JUICE+++, VANILLA EXTRACT+[tilde], ALMOND EXTRACT (ALMOND)+
Allergens
nuts
Related Products in Beverages
(Vive) Orange Zero Sugar
Vive
NOVA 4
Aqua Vale Lemon & Lime flavoured sparkling water
Aqua Vale
C NOVA 4
Lush chocolate milk
Cowbelle, Aldi
D NOVA 4
Alcafè vanilla latte
NOVA 4
Cherry cola
vive
NOVA 4
British banana flavoured 1% milk
Cowbelle
C NOVA 4
greysons london dry gin
NOVA 3
Light indian tonic water
C NOVA 4
Immune support yogurt drinks
Brooklea
C NOVA 4
Sun quench
D NOVA 4
Lush Strawberry Milk
Aldi
C NOVA 4
Brookston American Style Lager
Brookston