Barcode: 5900956700113
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Herbata biała 97.7%, kwiat jaśminu 2%, aromat
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pot size angel hair spaghetti enriched vermicelli product
A NOVA 1
Instant oeatmeal, apples & cinnamon, apples & cinnamon
Winn Dixie, Winn-Dixie Stores Inc.
C NOVA 4
Instant oatmeal cereal, maple & brown sugar, maple & brown sugar
Winn Dixie, Winn-Dixie Stores Inc.
D NOVA 4
Thin spaghetti
A NOVA 1
Elbow macaroni corn & rice pasta blend
B NOVA 4
Elbow macaroni
A NOVA 1
Whole wheat macaroni product, whole grain spaghetti
NOVA 1
Winn-dixie, instant oatmeal, raisin & spice
Winn-Dixie, Winn-Dixie Stores Inc.
D NOVA 4
Win Dixie, Magic Stars, Sweetened Oat Cereal With Marshmallows
Winn-Dixie Stores Inc.
E NOVA 4
Gluten free spaghetti, corn & rice pasta blend
B NOVA 4
Spaghetti
A NOVA 1
Mango preserves
D NOVA 4