Barcode: 5901414200039
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 440.0 kcal |
| Fat | 13.0 g |
| of which saturated | 6.2 g |
| Carbohydrates | 71.0 g |
| of which sugars | 19.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.9 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
mąka pszenna, cukier, olej palmowy, syrop cukru inwertowanego, substancje spulchniające: węglany amonu i węglany sodu, serwatka w proszku (z mleka), sól, emulgator: lecytyny, kwas: kwas cytrynowy, aromat. Może zawierać jaja, migdały i orzechy laskowe.
Allergens
gluten
milk
Additives
e322
e330
e500
e503
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Preserves, apricot
D NOVA 4
Preserves, strawberry
D NOVA 4
Strawberry preserves, strawberry
Tops
D NOVA 4
Jelly, concord grape
D NOVA 4
Preserves, red raspberry
D NOVA 4
Preserves, strawberry
D NOVA 4
Marmalade, orange
Tops
D NOVA 4
Low Sodium Peas
Tops
A NOVA 3
Preserves, seedless red raspberry
Tops
D NOVA 4
Preserves, red raspberry
Tops
D NOVA 4
Whole Kernel Supersweet Corn
Tops
B NOVA 3
Cut green beans
Tops
A NOVA 3