Barcode: 5901414204457
Herbatniki o smaku maślanym
Available in
belgium, poland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 483.0 kcal |
| Fat | 20.0 g |
| of which saturated | 9.6 g |
| Carbohydrates | 66.0 g |
| of which sugars | 21.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.6 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
mąka PSZENNA, olej palmowy, cukier, serwatka w proszku (MLEKO), syrop glukozowo-fruktozowy, MASŁO (1,4 %), sól, substancje spulchniające: węglany sodu i difosforany; MLEKO w proszku odtłuszczone, aromat, skrobia (PSZENICA). Może zawierać: JAJA, MIGDAŁY, ORZECHY LASKOWE.
Allergens
gluten
milk
Additives
e450
e500
Related Products in Snacks
Doppel Keks
DmBio
E NOVA 4
Protein Schokolade (Hazelnut- White- Chocolate- Crisp)
DM Sportness, Sportness DM
E NOVA 4
Schokohase Vollmilch
DmBio, dm
E NOVA 3
Schokohase Feine Bitter
DmBio
E NOVA 3
Schokotropfen Zartbitter backfest
DmBio, dm
E NOVA 4
Dinkel Schoko Eier
DmBio
E NOVA 4
Bio Babykekse
babylove
NOVA 3
Banane & Kirsche in Apfel + Müsli
Babylove
A NOVA 1
Kuvertüre Chips Zartbitter
DmBio
E NOVA 3
Eiweißriegel 50% Crispy-White-Chocolate Geschmack
Sportness, dm
NOVA 4
Frühlings-Schokolade Joghurt-Beeren-Mix
DmBio
E NOVA 4
Protein Gums
dm
A NOVA 4