Barcode: 0826766008230
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 82.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.8 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 1.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Sweet potato, rutabaga, turnips, red onion, olive oil, rosemary, thyme.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Cornichons aigre-doux
Kopinski
NOVA 4
Dill Spears seasoned with hot peppers
Polan
C NOVA 4
Polan, Organic Shredded Red Beets
Polan Polsko-Francuska Sp
B NOVA 3
Cornichon au sel Polonais
Моя Семья
C NOVA 3
Rødbeter med pepperrot
Polan
C NOVA 3
Warzywa na patelnię po azjatycku
Mroźna Kraina
A NOVA 3
NoodlesFrango
E NOVA 4
Trio warzywne z mini marchewką
Mroźna Kraina
A NOVA 1
Choucroute nature
Yarden
NOVA 3
Plomme-kompot
Polan
D NOVA 3
Røbetsuppe
Polan
C NOVA 3
Szpinak rozdrobniony porcjowany
Mroźna Kraina,Biedronka
A NOVA 1