Barcode: 0202077142113
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 535.0 kcal |
| Fat | 33.0 g |
| of which saturated | 3.0 g |
| Carbohydrates | 51.0 g |
| of which sugars | 2.5 g |
| Fiber | 4.0 g |
| Proteins | 6.5 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
60% aardappel, zonnebloemolie, dextrose, tarwebloem, zout, gistextract, specerijen, 0,2% kruiden (peterselie, marjolein), chloridezout van kalit m, natuurlijke aroma's, voedingszuur: citroenzuur. Kan sporen van andere glutenbevattende granen (gerst, rouge), melk, soja en selderij bevatten.
Additives
e330
Related Products in Snacks
Crunchy peanut ice cream
Gut & Günstig,Edeka
E NOVA 4
Vollnuss Voll Zart
Edeka,Gut & Günstig
E NOVA 4
Linsen Chips Paprika
Gut & Günstig
E NOVA 4
Schoko Waffeln mit Vollmilchschokolade
Edeka,Gut & Günstig
E NOVA 4
Jaffa cake Kirsche
Gut & Günstig,Edeka
E NOVA 4
Coconut Heaven
Edeka,Edeka Herzstücke
E NOVA 4
Jaffa cake orange
Edeka,Gut & Günstig
E NOVA 4
Schokolade Vollnuss
Edeka,Gut & Günstig
E NOVA 4
Alpenmilch
Edeka,Edeka Herzstücke
E NOVA 4
Schoko-Waffeln mit Zartbitterschokolade
Edeka,Gut & Günstig
E NOVA 4
Edel Alpenrahm Ganze Nuss
Edeka,Gut & Günstig
E NOVA 4
Schokolade Rosinen
Gut & Günstig
E NOVA 4