Barcode: 0087822198092
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 250.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 50.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Spices, lavender.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tropical Passionfruit
Runa
D NOVA 4
Pineapple chunks
B NOVA 3
Tnyu, english breakfast tea
Tnyu
Savia, Coconut Juice
Savia Usa Llc.
D
Hearty Oatmeal To Go
Core Method
C NOVA 1
Coconut Drink
Savia
E NOVA 4
Sliced peaches
C NOVA 3
Aloe vera drink original flavor
E NOVA 4
Meal with whey
Core Method
A NOVA 4
Aloe vera drink peach flavor
Salvia
NOVA 4
Core, meal, hearty oatmeal to go, almond raisin
Core Meal, Core Method
A NOVA 4
Extra Virgin Olive Oil
Farm Piazza
B NOVA 2