Barcode: 0792382308361
Herbs Spicing Pecans
by Amelia's
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 611.0 kcal |
| Fat | 61.1 g |
| of which saturated | 5.6 g |
| Carbohydrates | 22.2 g |
| of which sugars | 5.6 g |
| Fiber | 11.1 g |
| Proteins | 5.6 g |
| Salt | 2.8 g |
Ingredients
Pecans, grapeseed oil, garlic powder, salt, spices.
Related Products in Snacks
snack classics
food club
E NOVA 4
Diced almonds
A NOVA 1
Sliced almonds
A NOVA 1
Shelled almonds
C NOVA 1
Saltine crackers
D NOVA 3
Raisins & Honey Roasted Peanuts
E NOVA 4
Roasted & salted whole cashews
D NOVA 3
Buttermilk complete pancake & waffle mix, buttermilk
NOVA 4
Buttermilk complete pancake & waffle mix
NOVA 4
Raw spanish peanuts
C
Roasted & salted whole cashews
D NOVA 3
Snack classics, sharp cheddar cheese, cherry juice-infused dried cranberries & sea salt roasted cashews, sharp cheddar, cherry, sea salt
E NOVA 4