Barcode: 8716700018253
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 34.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.8 g |
| of which sugars | 5.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water, _Gerstemout_, Vloeibare suiker, Natuurlijk Aroma, Hop.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Blueberry juice
Ocean Spray
NOVA 4
Lemon, lime & mint cordial
Morrisons
NOVA 4
Cranberry Juice Drink
Morrisons
C NOVA 4
Pink grapefruit juice
Morrisons
NOVA 1
Ruffles Raspberry Coconut
Ruffles
NOVA 4
Morrisons Free From Grated Melty Alternative to Mozzarella
Morrisons
E NOVA 4
Semi Skimmed Milk
Morrisons
B
Nourish Strawberry Yogurt Drinks
Morrisons
C NOVA 4
Sunpride Tropical Juice Drink 1 Litre
sunpride
E NOVA 4
5010525320663
Morrisons
C NOVA 1
sherry
Morrisons
Ocean Spray Cranberry Classic Light
Ocean Spray
C NOVA 4