Barcode: 5901069001036
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 352.0 kcal |
| Fat | 33.0 g |
| of which saturated | 4.1 g |
| Carbohydrates | 0.7 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
_hering_ 60% (Clupea harengus membras), növényi olaj 40% (repceolaj), étkezési só, savanyúságot szabályozó anyag (ecetsav)
Allergens
fish
Additives
e260
Related Products in Seafood
Tuna Cajun style
H-E-B
B NOVA 4
Tilapia Fillets
Great Catch
A
Smoked Salmon Scottish Style
H-E-B
D NOVA 4
Cuban Style Citrus & Garlic Seasoned Chunk Light Tuna
H-E-B
A NOVA 3
Chunk Light Tuna in water
H-E-B
A
Alaska Sockeye Salmon Fillets
H-E-B Wild Caught
A
Chunk Light Tuna in Water
Hill Country Fare
NOVA 3
Wild caught snapper fillets
Great catch
A
Crispy Breaded Fish Filets
Great Catch
C NOVA 4
Tuna
Heb
A
Smoked Tuna
H-E-B
B NOVA 3
Smoked Salmon Lemon Pepper
H-E-B
D NOVA 4