Barcode: 4020500966152
Hering Tomate-Mozzarella
by Appel
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 4
Labels
sustainable
sustainable fishery
sustainable seafood msc
Categories
Available in
germany, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 186.0 kcal |
| Fat | 12.9 g |
| of which saturated | 2.4 g |
| Carbohydrates | 4.1 g |
| of which sugars | 3.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 12.5 g |
| Salt | 1.0 g |
Ingredients
_Heringsfilets_ (Clupea harengus) (60%), Wasser, Tomatenmark (10%), Rapsöl, Zucker, _Sahne_, Branntweinessig, Stärke, Speisesalz, _Mozzarellapulver_ (0,4%), Gewürze, Verdickungsmittel Johannisbrotkernmehl, _Weizenmehl_, Basilikum, Säuerungsmittel Äpfelsäure, Gewürzextrakt.
Allergens
fish
gluten
milk
Mozzarellapulver
Additives
e296
Related Products in Seafood
БРАУНИ С ПОРТОКАЛОВИ КОРИЧКИ
Сиатрейд ООД
E NOVA 4
Късчета риба тон в соево олио
The Chefs
B NOVA 3
Скумрия в подлютен доматен сос
Di nea
C NOVA 4
Парченца риба тон в собствен сос
DI ALBA
C NOVA 3
Скумрия в собствен сос
Di nea
C NOVA 3
Mackerel in tomato sauce
Di nea
C NOVA 4
Филе скумрия в доматен сос
Диавена
C NOVA 4
Копърка в доматен сос
Di nea
C NOVA 4
Mackerel fillet in Greek sauce
Diavena
C NOVA 4
Риба тон късчета в собствен сос
Kalisto
A NOVA 3
Филе скумрия в подлютен доматен сос
Диавена
C NOVA 4
Скумрия котлети в подлютен сос
Русалка,compass
B NOVA 4