Barcode: 0738464961710
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 443.0 kcal |
| Fat | 28.6 g |
| of which saturated | 3.6 g |
| Carbohydrates | 32.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 25.0 g |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Raw almonds, golden raisins (slfflower oil), cranberries (sugar, vegetable oil), raw cashew pieces, raw pepitas, sunflower kernels.
Related Products in Snacks
Chocolate malt cookies
E NOVA 4
Rangginang Matang
Indoculinaire
Nabati Richeese Black
Nabati
A NOVA 4
Banoffee
Nissin
E NOVA 4
Nextar Soft Brownies
Nabati
E NOVA 4
White chocolate wafers
Nabati
E NOVA 4
Alfamart popcorn karamel
wafer filled with chocolate cream
นาบาติ,nabati
NOVA 4
Pink Lava Wafer
Nabati
E NOVA 4
nextar nabati strawbery 106g>80g
Nextar,Nabati
A NOVA 4
Ovaltine Chocolate Malt Wafers
Ovaltine
C NOVA 4
Ricoho Cookies & Cream
Nabati
E NOVA 4