Barcode: 3278720001714
Héritage - Rousse
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.4 g |
| of which sugars | 2.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Eau, malt d'orge, riz, sucre, extrait de houblon. colorant : E150c, arôme.
Additives
e150c
Related Products in Beverages
Sparkling water
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
C NOVA 4
100% raw kombucha
B NOVA 3
Breakfast shake
C NOVA 4
Breakfast shake
D NOVA 4
Sparkling Soda, Pomegranate
Market District, J & B Meats Corporation
E NOVA 4
Black dragon kombucha
B NOVA 3
Giant eagle, sparkling seltzer water, raspberry
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
B NOVA 4
Green tea
B NOVA 3
Beverage, Orangeade
John P. Miranda Import/Export
E NOVA 4
Sparkling Water
Giant Eagle, Giant Eagle Inc.
B
Original unsweetened oat bran beverage, original unsweetened
B NOVA 4
Vanilla oat bran beverage, vanilla
C NOVA 4