Barcode: 6408720008179
Herkkunakki
by Wigren
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
no milk
no lactose
hyvaa suomesta
Categories
Available in
finland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 211.0 kcal |
| Fat | 18.0 g |
| of which saturated | 6.7 g |
| Carbohydrates | 0.6 g |
| of which sugars | 0.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 10.9 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Sianliha (SUOMI), vesi, naudanliha (SUOMI), kamara, jodioitu suola, sianlihaproteiini, dekstroosi, mausteet (korianteri, paprika, cayenne, inkivääri, sinapinsiemen), aromit, stabilointiaine (E450), hapettumi - senestoaine (E300), happamuudensäätöaine (E330), arominvahvenne (E621), säilöntäaine (E250), luon - nonsuoli (lammas).
Additives
e250
e300
e330
e450
e621
Related Products in Meats And Their Products
Hähnchenbrustfilet - Kräuter der Provence
Ponnath
D NOVA 4
Salami Calabrese Aufschnitt Au
Bio Verde
E NOVA 3
Gourmet Schinkenplatte
PONNATH DIE MEISTERMETZGER
D NOVA 4
Jambon Cru Serrano D'espagne Tranché 80G, Sans Sel Nitrité
Bio Verde
E NOVA 3
Hähnchenbrustfilet - Classic
Ponnath
A NOVA 4
Chorizo paprika séché 50 jours
Bio Verde
E NOVA 3
Jamon serrano
Bio Verde
E NOVA 3
Aufschnitt-Platte
Ponnath
E NOVA 4
Hähnchenbrustfilez
PONNATH DIE MEISTERMETZGER
D NOVA 4
Lombarda
Bio Verde
E NOVA 3
Tartufo - Saucisson italien à la truffe noire
Bio Verde
E NOVA 3
Jambon italien extra maigre
Bio Verde
D NOVA 3