Barcode: 8429417240779
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 435.0 kcal |
| Fat | 13.0 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 1.9 g |
| Fiber | 3.7 g |
| Proteins | 5.1 g |
| Salt | 1.7 g |
Ingredients
Sémola de maíz, aceite de girasol y sal. Puede contener trazas de frutos secos, gluten y cacahuete, Leche (includas Lactosa), apio, soja y sus derivados.
Related Products in Snacks
None such brandy and rum mincemeat with raisins & apples
NOVA 4
Epic Chocolate Flavored Granola Bars, Epic Chocolate
JIF
E NOVA 4
Pure Blended Fruit
Smucker's
A NOVA 1
Apple Mixed Berry Pure Blended Fruit, Apple Mixed Berry
Smucker's
A NOVA 1
MinceMeat
NOVA 4
Peanut Butter Granola Bars, Creamy Peanut Butter
JIF
E NOVA 4
Pure Blended Fruit, Apple Strawberry
Smucker's
A NOVA 1
Super S'Mores Flavored Granola Bars, Super S'Mores
JIF
E NOVA 4
Plate Scapers Chocolate
Smucker's
D NOVA 4
Fruit+Fulls Pure Blended Fruit, Apple Strawberry
Smucker's
A NOVA 1
Creamy Peanut Butter Chewy Granola Bars, Creamy Peanut Butter
JIF
E NOVA 4
Pure Blended Fruit, Apple Cinnamon
Smucker's
B NOVA 1