Barcode: 8713500008477
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 4.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 1.0 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
koolzuurhoudend water, zwarte bessensap uit concentraat (5%), gefermenteerd Zwarte bessensap (2%), voedingszuur (citroenzuur), zoetstoffen (cyclaamzuur, acesulfaam, aspartaam, sacharine), aroma, conserveermiddel (sorbinezuur).
Additives
e200
e330
e951
e952
e954
Related Products in Beverages
Black cold brew coffee
B NOVA 1
Naturally flavored sparkling water beverage
C NOVA 4
Sparkling water
B NOVA 4
Fruit punch unsweetened sparkling water, fruit punch
B NOVA 4
Real brewed peach tea
D NOVA 4
Real brewed tea
D NOVA 4
Sparkling Water Beverage
Target Stores
C NOVA 4
Unsweetened real brewed black tea
B NOVA 4
Unsweetened sparkling water
B NOVA 4
Black raspberry sparkling chill
C NOVA 4
Sparkling water
B NOVA 4
Sweet tea
D NOVA 4