Barcode: 0028744300552
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 429.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 46.4 g |
| Fiber | 10.7 g |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 0.7 g |
Ingredients
Certified organic goji berries (lycium barbarum).
Related Products in Snacks
Shelled Pumpkin Seeds
Bob's Red Mill
C NOVA 1
Peanut Butter Banana Naturally Flavored & Oats Bob's Bar
Bob's Red Mill
D NOVA 4
Made With Organic Flour Buckwheat Pancake & Waffle Mix
Bob's Red Mill
NOVA 3
Peanut Butter Jelly Naturally Flavored & Oats Bob's Bar
Bob's Red Mill
D NOVA 4
Yellow popcorn
A
Peanut butter, apple & oats bob's better bar, peanut butter, apple & oats
D NOVA 3
Peanut Butter Chocolate & Oats Bob's Bar
Bob's Red Mill
D NOVA 3
Shelled Pumpkin Seeds
Bob's Red Mill
NOVA 1
WHITE POPCORN
Bob's Red Mill
A NOVA 1
Peanut butter apple spice and oats
Bob's Red Mill
NOVA 3
Peanut Butter Coconut & Oats Bob's Bar
Bob's Red Mill
D NOVA 3
Shelled sunflower seeds
C NOVA 1